MŰVEK A TERMÉSZETBEN

Az Új Szó cikke

Az elmúlt héten zajlott Vajkán az IN SITU természetművészeti szimpózium, immár negyedik alkalommal. A helyszín ideális, a tizenegy résztvevő képzőművész között sok volt a visszatérő, de azok is beleszerettek a tájba, akik először jártak a Duna menti településen.