TÖRÖK BIANKA: KÖTŐDÉS

Török Biankát a természet és az ember kapcsolata, illetve annak felbomlása foglalkoztatta. Azzal kísérletezett, hogy milyen módon tudna fizikailag összefonódni egy természeti anyaggal, és ez által az adott környezetben hagyni önmaga egy részét. A természettől való eltávolodásunkat a saját haja levágásával érzékeltette, ami szimbolikus  összeköttetést jelentett az itt talált növényzettel, gyökerekkel. A létrehozott fonódások lenyomatát fotografikus eljárással köveken jelenítette meg. Végül visszahelyezte őket a természetbe, kitéve őket a természet környezeti hatásainak.